Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Sekretarka - Asystentka

ELOKON Polska Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5888 dni temu

Ogłoszenie numer: 46160, z dnia 2008-07-01

ELOKON Polska Sp. z o.o. (www.elokon.pl) wiodąca firma w dziedzinie bezpieczeństwa eksploatacji maszyn (przemysł, transport wewnętrzny, logistyka magazynowania, itp.) poszukuje do pracy następujących specjalistów:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

- prowadzenie sekretariatu firmy w zakresie prac administracyjno - biurowych - nadzór nad obrotem dokumentów odnośnie działalności firmy - obsługę kontaktów z klientami i kooperantami - zaopatrzenie biura w materiały biurowe

Wymagania

- wykształcenie średnie – preferowane kierunkowe - doświadczenie na podobnym stanowisku - zdolności analityczne i organizacyjne - samodzielność, odpowiedzialność, profesjonalizm w działaniu - wysoka kultura osobista i umiejętność kontaktu z klientem - biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych Dodatkowym atutem będzie: - znajomość programów obsługi magazynu i fakturowania - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy

- ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie - stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjny system wynagrodzeń - koleżeńska atmosferę pracy w młodym zespole

Poznaj

ELOKON Polska Sp. z o.o. wiodąca firma w dziedzinie bezpieczeństwa eksploatacji maszyn (przemysł, transport wewnętrzny, logistyka magazynowania, itp.)