Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Sekretarka / Asystentka

K-4 Mostostal Sebastian Krychniak
łódzkie
praca stacjonarna
5968 dni temu

Ogłoszenie numer: 41450, z dnia 2008-03-14

Firma zajmująca wysoką pozycję na rynku wyrobów stalowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • nadzór nad obiegiem dokumentów
  • prowadzenie i rejestracja korespondencji (przychodzącej i wychodzącej)
  • przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych
  • obsługa gości
  • Wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe
  • dokładność, sumienność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie w młodym i dynamicznym zespole
  • pracę na samodzielnym stanowisku