Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
SEKRETARKA - ASYSTENTKA

ELKO-BIS Systemy Odgromowe R. Kohut, Sz. Klaczak sp. J.
Wrocław
praca stacjonarna
6224 dni temu

Ogłoszenie numer: 30936, z dnia 2007-07-02

Firma jest liderem na rynku w zakresie produkcji oraz montażu instalacji odgromowych.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: SiA/09/2007

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie koordynować pracę sekretariatu firmy, nadzorować obieg dokumentów, odpowiadać za organizację pracy zarządu i kontakty z kluczowymi klientami.

Wymagania

* łatwość nawiązywania kontaktów * dyspozycyjność, sumienność * miła aparycja * znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego * doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym charakterze * ROZPATRUJEMY OFERTY WYłąCZNIE ZE ZDJęCIEM !!!

Oferujemy

Praca stała, w dynamicznie rozwijającej się firmie, dobre warunki socjalne, atrakcyjne wynagrodzenie.