Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sekretarka / asystentka

ARDANUY INGENIERÍA, S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
6813 dni temu

Ogłoszenie numer: 17787, z dnia 2006-02-02

Ardanuy Ingeniería S.A. jest hiszpańską firmą konsultingową o charakterze inżynieryjnym, w której zatrudnionych jest w tej chwili 60 osób (54 w Hiszpanii i 6 na Litwie). Głównym celem naszej szybko rozwijającej sie firmy jest założenie filii w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prowadzenie biura, jego organizację, korespondencję, będzie pomagała w przygotowywaniu ofert oraz tłumaczeń dokumentów.

Wymagania

-wykształcenie wyższe -biegła znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego -znajomość obsługi komputera -samodzielność -kreatywność -dobra organizacja pracy -minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku -mile widziane prawo jazdy

Oferujemy

Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku w szybko rozwijającej się firmie hiszpańskiej dającej możliwość rozwoju