Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Sekretarka - Asystentka Zarządu

Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy GALENA
Wrocław
praca stacjonarna
5716 dni temu

Ogłoszenie numer: 52275, z dnia 2008-11-21

Wrocław ul.Krucza 62 poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • przygotowanie i opracowanie materiałów na posiedzenia Zarządu Spółdzielni (m.in.tłumaczenia językowe, sprawozdania, zestawienia, prezentacje i podsumowania),
  • nadzór nad kontaktami biznesowymi przełożonego i właściwym przepływem informacji,
  • uczestnictwo w projektach i zadaniach strategicznych dla firmy,
  • zarządzanie projektami w wybranych obszarach,
  • obsługa sekretariatu oraz właściwy obieg dokumentów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze,
  • mile widziane studia podyplomowe z zakresu organizacji i zarządzania,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu zarządzania projektami oraz z obszarów finansowych,
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat.B,
  • istnieje możliwość częstych podróży służbowych.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.