Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Sekretarka - Asystentka Zarządu

Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy "Galena"
dolnośląskie
praca stacjonarna
6428 dni temu

Ogłoszenie numer: 25462, z dnia 2007-01-08

produkcja farmaceutyczna

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

prowadzenie kalendarza spotkań oraz korespondencji Zarządu zarządzanie obiegiem dokumentów inne prace występujące w sekretariacie firmy (przedstawione zostaną podczas rozmowy kwalifikacyjnej)

Wymagania

wykształcenie wyższe dobra znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie (prowadzenie korespondencji i rozmów z kontrahentami) minimum roczny staż pracy na stanowiskach związanych z obsługą biura, kancelarii, sekretariatu komunikatywność, dobra organizacja pracy, solidność, odpowiedzialność, kreatywność znajomość podstawowego pakietu MS Office

Oferujemy

zatrudnienie na umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie możliwość rozwoju zawodowego