Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sekretarka / Asystentka Prezesa

Janex International Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2100 dni temu

Ogłoszenie numer: 2266234, z dnia 2019-01-18

LIDER W BRANŻY PROFESJONALNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ

FIRMA JANEX INTERNATIONAL  SP. Z O.O.

ZATRUDNI  NA  STANOWISKO:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Organizacja i prowadzenie sekretariatu
  • Koordynowanie obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Organizowanie szkoleń oraz imprez firmowych
  • Obsługa spotkań biznesowych oraz koordynacja sali konferencyjnej
  • Zamawianie materiałów biurowych, kontrola art. spożywczych, gospodarczych
  • Zarządzanie korespondencją i przesyłkami przychodzącymi i wychodzącymi
  • Organizacja podróży służbowych (delegacje)
  • Przygotowywanie materiałów reklamowych firmy
  • Ogólna pomoc administracyjna w biurze

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Rzetelność i odpowiedzialność
  • Samodzielna organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Obsługa komputera, obsługa pakietu Office (Word, Excel, Outlook)
  • Dyspozycyjność
  • Miłe usposobienie
  • Energiczność
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Stałą i ciekawą pracę w rozwijającej się i stabilnej finansowo firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach
  • Stałą pensję
  • Umowę o pracę