Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

Hays Poland
Warszawa
praca stacjonarna
2210 dni temu

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 1111999
Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego z naszych Klientów firmy z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osoby na stanowisko: Scrum Mastera

Lokalizacja: Warszawa
Forma współpracy: kontrakt B2B
Stawka: 100-110 pln netto+vat/h

Zadania:
  • Ciągłe usprawnianie procesu wytwórczego
  • Współpraca z innymi Scrum Masterami
  • Wspieranie Product Ownera w maksymalizacji wartości dostarczanej przez zespół
  • Wdrażanie odpowiednich narzędzi optymalnie wspierających samoorganizację zespołu

Wymagania:
  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku Scrum Mastera
  • Bardzo dobra znajomość Scruma, Kanbana
  • Znajomość narządzi pracy Scrum Mastera i wiedza w jakich sytuacjach są potrzebne
  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania (w tym continous integration, testy automatyczne, testy jednostkowe)
  • Ciągłą chęć rozwoju

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Możliwość rozwoju przy tworzeniu nowej platformy oraz wprowadzania jej docelowo globalnie
  • Pracę w dużej międzynarodowej organizacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.