Najnowsze oferty pracy

  • Project / Product Manager

    Polcode Sp. z o.o   Warszawa    praca zdalna
    specjalista mid / senior / menedżer  kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    Get ready to: Work with clients from all over the world; Manage development of exciting IT products (mostly developed from scratch) Lead the process of product discovery, you will have a real impact on it; Plan, coordinate and supervise the work of the product development teams; Keep information on...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Scrum Master Warszawa
Scrum Master (sektor finansowy)

TeamQuest
Warszawa
praca stacjonarna
2431 dni temu
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
Dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko:
MIASTO Warszawa
Nr ref.: 21770
Zakres obowiązków:
  • uczestnictwo w projektach w roli Scrum Mastera
  • zapewnienie zgodności pracy Zespołu Deweloperskiego ze Scrum
  • wsparcie Klientów wewnętrznych w ramach prowadzonych projektów informatycznych
  • promowanie Scrum/Agile w organizacji i zespołach projektowych
  • współtworzenie standardów dla procesu wytwarzania oprogramowania z wykorzystaniem metod zwinnych w szczególności Scrum
  • wsparcie Product Ownera i Zespołu Deweloperskiego - zrozumienie metodyki, samoorganizacja zespołów organizacja spotkań scrumowych, coaching
  • wsparcie Product Ownera w zakresie zarządzania Product Backologiem
  • identyfikowanie i usuwanie przeszkód ograniczających postępy Zespołu
  • realizacja zadań projektowych z Zespołem Deweloperskim zgodnie z wymogami projektowymi
  • tworzenie i rozwój dokumentacji wspierającej zwinny proces zarządzania projektami
  • organizacja pracy zespołu deweloperskiego
  • raportowanie własnej pracy oraz organizacja raportowania pracy zespołu i postępów w projekcie
Wymagania:
  • wykształcenia wyższego (preferowane IT lub kierunki finansowe)
  • minimum rocznego doświadczenia w pracy w roli Scrum Mastera
  • minimum 4- letniego doświadczenia w projektach IT
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • teoretycznej i praktycznej znajomości Scruma popartej co najmniej 2- letnim doświadczeniem pracy w Zespołach Scrumowych
  • zdolności liderskich oraz komunikacyjnych
  • znajomości technik zarządzania zasobami, tworzenia harmonogramów, zarządzania ryzykiem, zarządzania zmianą
  • znajomości technologii IT pozwalającą na swobodną dyskusję z Developerami
  • doświadczenia w pracy z narzędziem JIRA z dodatkiem Agile (lub GreenHopper)
  • dobrej znajomości narzędzi Office (m.in. Word, Excel, Visio, Project, PowerPoint)

Dodatkowe atuty:

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów w obszarze finansów oraz certyfikaty potwierdzające wiedzę teoretyczną (PMP, Prince2, Scrum)
  • mile widziana znajomość zagadnień dotyczących funduszy inwestycyjnych i produktów ubezpieczeniowych
  • mile widziane doświadczenie w projektach IT w innych rolach - PMa, Developera, Analityka
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki komunikatywność
  • kreatywne i pozytywne nastawienie do rozwiązywania wyzwań
  • umiejętność pracy pod presją czasu

silna osobowość

Oferujemy:
  • zapewniamy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie obsługującej rynki finansowe w Polsce i Europie
  • dołączysz do przyjaznego zespołu, który lubi swoją pracę i chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem
  • otrzymasz atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć rekreacyjnych, nauki *języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe, karty Edenred doładowywane z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy
  • możesz realizować swoje pasje i zainteresowania w ramach firmowych Sekcji: biegowej, piłki nożnej, fotograficznej, gier planszowych, warsztatów programowania oraz warsztatów kulinarnych co czwartek czekają na Ciebie świeże owoce
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118