Najnowsze oferty pracy

  • Project / Product Manager

    Polcode Sp. z o.o   pomorskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior / menedżer  kontrakt B2B  pełny etat   12 000 - 15 000 zł netto (+VAT)/mies.  rekrutacja online
    11 dni
    100% remotely or in our office: Warszawa, Kraków B2B: 12000 - 15000 zł + VAT Get ready to: Work with clients from all over the world; Manage development of exciting IT products (mostly developed from scratch) Lead the process of product discovery, you will have a real impact on it; Plan,...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Scrum Master Gdańsk
Scrum Master/ Project Manager

ProData Consult Sp.z o.o
Gdańsk
praca stacjonarna
2557 dni temu
Jesteśmy jedną z największych międzynarodowych firm konsultingowych z siecią placówek
w Danii, Szwecji, Norwegii, Niemczech, Holandii i w Polsce. ProData Consult to:
  • najlepsi na rynku konsultanci IT – zupełnie poważnie i na serio
  • rozwojowe projekty w każdej branży – z wyłączeniem sił zbrojnych, takie mamy zasady
  • nastawienie na współpracę i spersonalizowanie usług – czyli słynna ‘skandynawska kultura pracy’
  • oraz przejrzysta forma rozliczeń
A może po prostu - sprawdź nas?

Miejsce pracy: Gdańsk
INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Finanse / Bankowość.
  • Typ projektu: Prowadzenie międzynarodowych projektów IT/Scrum.
  • Lokalizacja: Trójmiasto.
  • Delegacje: możliwe wyjazdy do krajów skandynawskich.
  • Język projektu: j. angielski wymagany - B2/C1.
  • Długość projektu: koniec roku 2017 z możliwością przedłużenia.
  • Kontrakt B2B.
  • Start: ASAP, sierpień 2017.

ZADANIA:

  • Zapewnianie sprawnej realizacji projektów w skali międzynarodowej zgodnie z wybraną metodyką (głównie SCRUM, a).
  • Bliska współpraca z właścicielem produktu oraz zespołem przy rozwiązywaniu bieżących problemów.
  • Zapewnienie zgodności prac z zasadami pracy zespołu SCRUM’owego: edukowanie członków zespołu, dbałość o przestrzeganie zasad metodyki SCRUM’owej.
  • Podróże służbowe: Szwecja lub Dania.
Wymagania:
  • Bogate doświadczenia jako IT Project Manager w projektach software’owych, szczególnie w sektorze finansowym.
  • Ekspercka wiedza z zakresu SCRUM, z doświadczeniem Scrum Mastera i odpowiednimi certyfikatami (PSM I/ II, CSM).
  • Wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność efektywnej komunikacji, umiejętności negocjacyjne.
  • Doświadczenie jako Scrum Master w projektach software’owych.
  • Mile widziana znajomość klasycznych metod prowadzenia projektów.
Oferujemy:
  • Pracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Udział w międzynarodowym projektach.
  • Możliwość rozwoju kompetencji SCRUM w międzynarodowych zespołach.
  • Dofinansowanie pakietu opieki medycznej oraz karty Multisport.