Zobacz więcej ofert pracy

Scala Developer

Cyclad Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
3673 dni temu

Oferta aktualna do: 2014-07-06

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego klienta, który jest liderem narynku dostawców usług dla sektora finansowego, mających na celu zwiększenie wydajności procesów biznesowych i optymalizację istniejących systemów IT, poszukujemy Scala Developera.

Miejsce pracy: Łódź
Nr Ref.: CC14/SCALA/LOZ/PRACA/1671
Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
  • Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta według procesu SCRUM
  • Opieka merytoryczna nad młodszymi programistami
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania wobec Kandydata:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy z językiem Scala i związanych z nim technologii (SBT, ScalaTest) LUB umiejętność programowania funkcjonalnego (Haskell, ML/SML, OCaml, Erlang, F#)
  • Umiejętność testowania modułowego i doświadczenie w TDD
  • Znajomość oprogramowania do przesyłania komunikatów (JMS, TIBCO lub MQ)
  • Znajomość metodyki Scrum
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie z bibliotekami Play, Slick oraz znajomość bazy danych Oracle i narzędzi Jira

Oferujemy:
  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych oraz szkolenia
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacjnych(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)