SAP Senior Specialist (Production Planning)

Polpharma Biologics
Ożarów Mazowiecki
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna / hybrydowa
22 godz. temu
Rozwijaj się z nami
Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby. Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!
Dołącz do naszego zespołu w Polpharma Biologics, gdzie będziesz odpowiedzialny za wsparcie użytkowników końcowych oraz optymalizację procesów w systemie SAP w module Production Planning. Szukamy osoby, która wesprze nasz zespół w doskonaleniu operacyjnych i funkcjonalnych aspektów systemu, będąc kluczowym punktem kontaktu dla użytkowników SAP.

Twój zakres obowiązków:
  • Wsparcie użytkowników końcowych w zakresie funkcjonalności modułu SAP PP.
  • Uczestnictwo w tworzeniu i utrzymaniu danych podstawowych w systemie SAP.
  • Gromadzenie i proponowanie sugestii dla usprawnień oraz nowych funkcjonalności w SAP.
  • Wykonywanie testów funkcyjnych dla istniejących i nowych rozwiązań.
  • Przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników końcowych oraz nadzorowanie ich postępów.
  • Opracowywanie dokumentacji (SOP, instrukcji) dla użytkowników końcowych na podstawie transakcji SAP.
  • Raportowanie postępów prac oraz statusu zadań do przełożonego.
  • Ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym oraz innymi działami w celu optymalizacji procesów.
Jeśli posiadasz:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z procesami SAP i wsparciem użytkowników.
  • Zaawansowaną znajomość modułu SAP PP (Production Planning).
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz znajomość procesów end-to-end.
  • Doświadczenie w pracy jako Użytkownik Końcowy/Kluczowy w złożonym, wieloprocesowym środowisku.
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym lub biotechnologicznym.
Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy (8 godzin dziennie, rozpoczęcie pracy w przedziale 6:00-9:00).
  • Możliwość pracy zdalnej przez 2 dni w miesiącu, a po okresie wdrożenia możliwość rozważenia większej liczby dni home office.
  • Pracę w firmie sukcesu, która jest liderem polskiego sektora biotechnologicznego.
  • Zdobycie kompetencji przyszłości, które będą unikatowe w Twoim doświadczeniu.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę zdrowotną.
  • Pakiet relokacyjny – dofinansowanie zmiany miejsca zamieszkania.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Pracowniczy program emerytalny.
  • Wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji.
  • Roczną premię.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • i wiele innych..
Dlaczego warto do nas dołączyć
Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej career@polpharmabiologics.com

Poznaj

#PolpharmaBiologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.
Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Chcielibyśmy, abyś do nas dołączył.