Najnowsze oferty pracy

  • Senior SAP CI Developer

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    starszy specjalista (senior)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    About the job Join Arla’s ART (Agile Release Train) named Digital Services & Infrastructure (DSI), to be part of a great team delivering IT infrastructure across all base technology platforms. DSI ART delivers network, integrations, IT security, On-prem and Cloud Datacentre changes as well as SAP...
Zobacz więcej ofert pracy

SAP SD, PP/MM Specialist

Experis Warszawa
Warszawa
praca stacjonarna
3904 dni temu

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom, a kandydatom pomagały znaleźć pracę marzeń. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 775232/110/AJW/C

Zadania:

Wykonywanie analiz oraz wszystkich zadań dotyczących opracowania oprogramowania. Wdrażanie wymogów technicznych i operacyjnych do rozwiązań IT.
• Analiza, implementacja, testowanie i dokumentowanie zmian standardowych
• Klasyfikowanie, badanie i diagnozowanie problemów, ocena ryzyka i szacowanie nakładu pracy dla proponowanych rozwiązań
• Testowanie rozwiązań i zarządzanie procesem zmiany w obszarze SD, MM i PP
• Raportowanie statusów, nakładu pracy i terminów wykonania dla przypisanych do konsultanta zmian i incydentów, zgodnie ze zdefiniowanymi procedurami
• Eskalacja kwestii problematycznych do Technical Leadera
• Analiza, implementacja, testowanie i dokumentowanie niestandardowych poprawek awaryjnych i zmian krytycznych
• Zapewnianie spójności środowiska GMP

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (profil informatyczny lub techniczny)
• 5 lat doświadczenia jako Konsultant lub Analityk Biznesowy
• W module SD: znajomość Sales Management oraz Logistics Execution
• Bardzo dobra znajomość modułu PP, MM oraz doświadczenie w Inventory Management
• Znajomość ABAP; mile widziana umiejętność debugowania
• Podstawowa znajomość technologii webowych (HTML, JavaScript)
• Podstawowa znajomość SAP Basis, SAP Enterprise Portal
• Umiejętność zarządzania zespołem
• Znajomość narzędzi przeprowadzających testy funkcjonalne np. Mercury QC
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca w ambitnym i międzynarodowym środowisku
• Zatrudnienie w oparciu o kontrakt

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.