Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Konsultant SAP Warszawa
SAP Officer / Lease Administrator

NES Global Talent
Warszawa
praca stacjonarna
2180 dni temu

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży nieruchomości poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis Stanowiska:
  • Koordynowanie fazy wdrożeniowej i powdrożeniowej systemu.
  • Wprowadzanie i administrowanie danymi operacyjnymi (leasing, dane zarządcze) w systemie.
  • Utrzymanie kompletnych i aktualnych danych w systemie.
  • Analiza i proponowanie działań optymalizacyjnych systemu.
  • Wsparcie i doradztwo dla użytkowników końcowych systemu w celu poprawnej realizacji procesów biznesowych.
  • Wdrażanie (jako lider lub członek zespołu projektowego) nowych rozwiązań w odpowiedzi na zgłaszane potrzeby biznesowe z zachowaniem spójności rozwiązań z innymi systemami i modułami.
  • Rozwiązywanie problemów i usuwanie błędów w oparciu o zgłoszenia użytkowników końcowych.
  • Ścisła współpraca z użytkownikami systemu w kilkunastu obiektach zlokalizowanych w dużych miastach.
  • Współpraca z Działem Księgowości, kadrą kierowniczą i dostawcą systemu.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomia, zarządzanie.
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w branży real estate.
  • Zaawansowana znajomość Excel.
  • Znajomość systemu SAP – preferowana, lub innego systemu ERP.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Dokładność, skrupulatność oraz zdolność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.
  • Otwartość na zmiany.
  • Komunikatywność.
  • Dyspozycyjność / mobilność.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Umowę o pracę lub umowę B2B i atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Biuro w centrum Warszawy.
  • Codziennie świeże owoce, pyszną kawę i herbatę.

Poznaj

NES Fircroft

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. Ponad 2000 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w ponad 45 krajach, z 85 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja