Zobacz więcej ofert pracy

SAP ABAP Developer

Britenet Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3204 dni temu
britnet.jpg

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie IT , gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak zadania,  przy których będziesz mógł poszerzać swoje umiejętności?

Britenet daje Ci taką możliwość!
Nie zwlekaj i dołącz już dziś do naszego zespołu!

Zobacz co się u nas dzieje na:

Do naszego zespołu poszukujemy aktualnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i wdrażanie środowiska SAP;
  • Usuwanie błędów, analizowanie i rozwiązywanie problemów zaistniałych w środowisku SAP;
  • Współpraca z zespołem programistów;
  • Współpraca z klientem na wszystkich etapach projektu;
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej i projektowej.

Wymagane umiejętności:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne);
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku;
  • Preferowana znajomość C# lub innego języka obiektowego;
  • Mile widziana znajomość technologii bazodanowych, np. MSSQL;
  • Duża samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Dobra znajomość j. angielskiego.
Co oferujemy?

  • BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, prywatną opiekę medyczną;
  • BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:) i przede wszystkim świetną atmosferę pracy;
  • AKTYWNOŚĆ: Kartę Multisport oraz grupy sportowe (tak, tak, nie tylko komputery nam w głowie…);
  • ELASTYCZNOŚĆ, m.in. zmienne godziny pracy;
  • ROZRYWKA: liczne wyjazdy integracyjne, regularne pubowe WyPady;
  • ROZWÓJ: sponsoring certyfikatów, nauka j. angielskiego, ścieżka kariery.

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami)."

Platinium Business Park I
ul. Wołoska 9
02-583 Warszawa