Zobacz więcej ofert pracy

SAP ABAP Developer

Polkomtel Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1141 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
KW/SAP/TN/115/0421
Twoje Zadania:
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji SAP
  • Dobra znajomość i doświadczenie w wykorzystaniu technologii: ABAP, ABAP OO, Web Dynpro for ABAP, J2EE, SAP Portal, Smart Forms, SAP Fiori, Enhancement Framework, interface developments
  • Dobra znajomość zagadnień integracyjnych w systemach SAP
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Mile widziana praktyczna znajomość modułów biznesowych SAP
  • Wykształcenie wyższe (kierunki techniczne lub ekonomiczne)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zdolności analityczne i organizacyjne, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Doświadczenie w optymalizacji kodu będzie dodatkowym plusem
Nasze Oczekiwania:
  • Komunikatywność,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Skrupulatność,
  • Dociekliwość.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę na pełny etat przy realizacji projektów rozwojowych oraz utrzymaniowych dla implementacji SAP dostępnych w organizacji (jedna z większych instalacji SAP w Polsce)
  • Szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczna
  • Pakiet ubezpieczeniowy
  • Praca na terenie Warszawy
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.