Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Samodzielny Specjalista ds. Sprzedaży

NTTCable Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5819 dni temu

Ogłoszenie numer: 48266, z dnia 2008-08-21

Ciesz się pracą i bądź doceniony! Dołącz do NTTCable! Jesteśmy prężnie rozwijającą się filią niemieckiej firmy telekomunikacyjnej NTTCable GmbH. Od 6 lat działamy na rynku polskim. Naszymi klientami są małe i średnie firmy.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie trwałych relacji biznesowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • negocjowanie i zawieranie umów handlowych
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • monitorowanie działań konkurencji i dokonywanie bieżących analiz lokalnego rynku
  • budowanie i aktualizowanie bazy kontaktów handlowych

Wymagania

  • doświadczenie handlowe na podobnym stanowisku
  • nastawienie na sukces
  • optymizm, inicjatywa i dynamika w działaniu
  • komunikatywność i kreatywność
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • podstawowa znajomość komputera
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego/angielskiego

Oferujemy

    Gwarantujemy Ci:
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa + prowizja)
  • miłą atmosferę
  • duże rejony bez wewnętrznej konkurencji
  • umowę o pracę
  • szkolenie dotyczące produktu
  • dużą samodzielność i niezależność