Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Samodzielny programista

Universal McCann
Warszawa
praca stacjonarna
6077 dni temu

Ogłoszenie numer: 39091, z dnia 2008-01-28

Jesteśmy domem mediowym i partnerem biznesowym naszych klientów w obszarze działań komunikacji marketingowej. Współpracujemy z największymi firmami na świecie i w Polsce takimi jak Microsoft, Intel, Polkomtel i inne. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona na opisywanym stanowisku odpowiedzialna będzie za wspieranie procesu planowania i monitorowania mediów od strony programistycznej

Wymagania

  • Znajomość technologii .NET (C#, Remoting)
  • Znajomość PHP, HTML
  • Znajomość Linux
  • SQL Server 2005, PostgreSQL
  • Studia kierunkowe LUB dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwości rozwijania umiejętności i szkolenia
  • Dużą swobodę w rozwiązywaniu problemów
  • Miłą atmosferę
  • Pracę w międzynarodowej korporacji
  • Umowa o pracę lub inna do uzgodnienia