Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Accout Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa (Ursynów)
praca stacjonarna
5823 dni temu

Ogłoszenie numer: 48845, z dnia 2008-09-04

Centrum Księgowości Zewnętrznej AccOUT Sp. z o.o. (oddział Ursynów), specjalizujące się w obsłudze finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje kompetentnych Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa (Ursynów)

Opis stanowiska

    Prowadzenie pełnej księgowości podmiotów gospodarczych, według obowiązujących polskich standardów, a w szczególności:
  • właściwe księgowanie wszelkich operacji finansowych,
  • sporządzanie dokumentacji podatkowej,
  • sporządzanie sprawozdań,
  • nadzór nad prawidłowym wykonywaniem wszelkich płatności i rozliczeń,
  • bieżąca obsługa księgowa klientów,
  • współpraca z bankami, urzędami, a także biegłymi w ramach ogólnych obowiązków zawodowych.

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości podmiotów gospodarczych (najlepiej w biurze rachunkowym),
  • dobra znajomość zasad polskiej rachunkowości oraz zagadnień podatkowych,
  • znajomość rozliczania płac, ZUS,
  • znajomość programów finansowo-księgowych (najlepiej programu PCBIZNES PRESTIŻ),
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów mile widziane,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dokładność i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Zatrudnionej osobie firma oferuje stabilną pracę w profesjonalnie zarządzanej organizacji, możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie.