Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Accout Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6218 dni temu

Ogłoszenie numer: 32070, z dnia 2007-08-06

Centrum Księgowości Zewnętrznej AccOUT Sp. z o.o., specjalizujące się w obsłudze finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje kompetentnych Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Prowadzenie pełnej księgowości podmiotów gospodarczych, według obowiązujących polskich standardów, a w szczególności: - właściwe księgowanie wszelkich operacji finansowych, - sporządzanie dokumentacji podatkowej, - sporządzanie sprawozdań, - nadzór nad prawidłowym wykonywaniem wszelkich płatności i rozliczeń, - bieżąca obsługa księgowa klientów, - współpraca z bankami, urzędami, a także biegłymi w ramach ogólnych obowiązków zawodowych.

Wymagania

- minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości podmiotów gospodarczych (najlepiej w biurze rachunkowym), - dobra znajomość zasad polskiej rachunkowości oraz zagadnień podatkowych, - znajomość rozliczania płac, ZUS, - znajomość programów finansowo-księgowych (najlepiej programu PCBIZNES PRESTIŻ), - wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość), - świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów mile widziane, - umiejętność analitycznego myślenia, - dokładność i sumienność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Zatrudnionej osobie firma oferuje stabilną pracę w profesjonalnie zarządzanej organizacji, możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie.