Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Samodzielny księgowy

ERES Sp z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego
Wrocław
praca stacjonarna
6324 dni temu

Ogłoszenie numer: 28754, z dnia 2007-04-23

ERES spółka Doradztwa Podatkowego istnieje od 1991 roku.W firmie jest 3 doradców podatkowych oraz zespół ksiegowych.Wyodrębniony dział obsługi kadrowo-placowej.Szczegóły o firmie opisane na stronach firmy: eres@eres.pl

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 01/04/2007Księgowość

Opis stanowiska

Samodzielny księgowy w dziale Rachunkowość w Spółce Doradztwa Podatkowego. Zakres obowiązków:obsługa księgowa firm krajowych i zagranicznych, sprawozdawczość dla Urzędów statystycznych i dla Zarzadów.

Wymagania

Doświadczenie na stanowisku księgowym minimum 1 rok, znajomość języka angielskiego, cheć nauki i pogłebiania wiedzy.Dodatkowy atut: uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, ukończone kursy księgowości.

Oferujemy

Stałą i ciekawą prace,nieusytanne dokształcanie i poszerzanie wiedzy. dodatkowe szkolenia i kursy.Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.Mozliwość awansu i kariery.