Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Intrum Justitia Sp. z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
6363 dni temu

Ogłoszenie numer: 26794, z dnia 2007-02-26

Firma Intrum Justitia sp. z o.o. specjalizująca się w branży finansowo- prawnej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • przygotowanie deklaracji Vat, Cit, GUS
  • wprowadzanie dokumentów- moduły zobowiązań, należności, księga główna, środki trwałe
  • przygotowywanie zestawień i rozliczeń zgodnie z wymogami głównego księgowego
  • sprawozdawczość zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • Wymagania

  • wykształcenie: ekonomia, finanse, rachunkowość
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • samodzielność, zdolności analityczne
  • język angielski komunikatywny
  • Oferujemy

  • umowę o pracę (cały etat)
  • dodatkowe ubezpieczenie NNW
  • możliwość doskonalenia kompetencji