Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Żarów
Samodzielny Księgowy

IPK sp. z o.o.
Żarów
praca stacjonarna
4685 dni temu

IPK Sp. z o. o. działa na rynku doradztwa personalnego od 1991 roku. Aktualnie dla naszego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z sektora B2B, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: SK-JS/11/11/praca

Miejsce pracy: Żarów

Opis stanowiska:

•    dekretacja i księgowanie dokumentów;
•    prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej;
•    przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych;
•    współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP);
•    przygotowywanie przelewów bankowych;
•    potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;
•    czynne uczestnictwo w przygotowaniu sprawozdań finansowych i innych raportów na potrzeby zarządu oraz banków;
•    prowadzenie ewidencji kasowej.

Oczekiwania:

•    minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości lub controllingu w firmie produkcyjnej;
•    wykształcenie wyższe ekonomiczne;
•    bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel;
•    doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP (MS Dynamics 2009);
•    znajomość kluczowych zasad rachunkowości;
•    doświadczenie w przygotowywaniu raportów dla celów zarządczych;
•    wysokie zdolności analityczne.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656