Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Samodzielny Księgowy

Antal International
Warszawa
praca stacjonarna
4763 dni temu

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branzy produkcyjno- usługowej poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Raportowanie korporacyjne w oparciu o standardy grupowe bazujące na US GAAP
  • Przygotowywanie i sporządzanie sprawozdań finansowych (UoR oraz MSR/MSSF/US GAAP
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • Bieżąca sprawozdawczość finansowa dla US i GUS
  • Bliska współpraca z Główną Księgową
  • Analizy, kalkulacje, raporty na potrzeby wewnętrzne spółki i korporacji
  • Współpraca i dbałość o poprawną komunikację z działami wewnątrz firmy, instytucjami zewnętrznymi, audytorami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na analogicznym samodzielnym stanowisku w strukturach zespołu fiannsowo-księgowego
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i standardów sprawozdawczości finansowej
  • Doświadczenie w branży real estate lub biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP
  • Zdolności analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowej organizacji
  • Pracę w miejscu o najwyższych standardach pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Antal International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Ks. I. Skorupki 5, 00-564 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Antal International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”