Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Samodzielny Księgowy

BYŚ
Warszawa, Warszawa-Bielany
praca stacjonarna
4948 dni temu

Firma zajmuje się odbiorem odpadów stałych i płynnych,odbiorem i utylizacją odpadów przemysłowych,niszczeniem dokumentów,pielegnacją zieleni,zimowym utrzymaniem ulic i placów,obsługą imprez. Poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa-Bielany

Zadania:
  • analiza rozrachunków, windykacja należności, uzgadnianie sald,
  • naliczanie amortyzacji,
  • przygotowanie sprawozdań podatkowych, finansowych
  • naliczanie wynagrodzeń.
Wymagania:
  • doświadczenie w dziale księgowym min. 5 lat na stanowisku samodzielnej księgowej,
  • znajomość obowiązujących przepisów, w tym również dotyczących Prawa Pracy,
  • znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość, programu Płatnik, programu WF-GANG, ub innych programów księgowo-kadrowych,
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność,
  • wykształcenie wyższe,
  • brak nałogów.
Oferujemy:
  • Pracę na terenie dzielnicy Bielany przy ul. Wólczyńskiej 249

Prosimy o dopisanie niezbędnej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
www.bys.com.pl