Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
SAMODZIELNY KSIĘGOWY / KSIĘGOWA

PROFIS FINANSE Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6171 dni temu

Ogłoszenie numer: 35441, z dnia 2007-10-26

Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi księgowe połączone z obsługą kadrowo – płacową. Naszym klientom zapewniamy również opiekę prawno - podatkową oraz pomoc w rekrutacji pracowników. Obsługujemy firmy krajowe i zagraniczne. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • wprowadzanie dokumentów źródłowych zgodnie z prawem bilansowym i podatkowym,
  • kontrola poprawności sald kont bilansowych i wynikowych oraz rozrachunków z kontrahentami,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz formularzy do GUS i NBP,
  • przygotowanie sprawozdań finansowych,
  • utrzymywanie dobrych relacji oraz komunikacja z klientami
  • Wymagania

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego,
  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • wykształcenie ekonomiczne (preferowana : rachunkowość),
  • dobra znajomość MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy

  • stabilną pracę w szybko rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bardzo dobre warunki pracy i możliwość rozwoju zawodowego.