Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Samodzielny Konstruktor Kadłubów Okrętowych

Karczewski Doradztwo Personalne
Gdańsk
praca stacjonarna
6784 dni temu

Ogłoszenie numer: 17359, z dnia 2006-01-17

naszym Klientem jest Firma produkująca konstrukcje aluminiowe oraz stalowe

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

- samodzielne projektowanie konstrukcji stalowych i aluminiowych, - opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej dla projektowanych wyrobów;

Wymagania

- wykształcenie średnie techniczne - preferowane okrętowe, - znajomość programów wspomagających projektowanie NUPAS, AutoCAD, - umiejętność planowania i ustalania priorytetów oraz efektywnego zarządzania czasem, - zaangażowania i wysokiej motywacji do pracy, - znajomości języka angielskiego, - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane;

Oferujemy

pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się Firmie międzynarodowej