Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Samodzielny Inżynier/Specjalista ds. Technicznych

Ecokube Sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
5675 dni temu

Ogłoszenie numer: 54474, z dnia 2009-01-01

Ecokube to firma zajmująca się projekowaniem i wykonawstwem oczyszczalni wodnych. Jest dystrybutorem firmy Biokube z Danii, światowego lidera technologicznego w zakresie oczyszczalni biologicznych, oraz firmy Toro z Hiszpanii

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Dynamiczna firma z branży ochrony środowiska poszukuje osób o profilu inżynierskim. Oferujemy możliwości rozwoju zawodowego w branży technologii wodno-ściekowych w międzynarodowym środowisku, przy wykorzystaniu technologii na światowym poziomie.
Poszukujemy osób samodzielnych w działaniu odpowiedzialnych i zorganizowanych. Zakres odpowiedzialności:
  • koordynacja procesu przygotowania oferty
  • konstruowanie wstępnej wersji oferty w odpowiedzi na potrzeby klienta (rodzaj zastosowanych urządzeń, warunki techniczne itp.)
  • kontakty z dostawcami projektantami systemów (w języku angielskim)
  • dbałość o terminowe przygotowanie oferty i jej treść merytoryczną
    Osoba pracująca na tym stanowisku będzie brać udział w procesie projektowania (wraz z inżynierami wiodącymi), oraz współpracować z firmami instalacyjnymi w zakresie finalnego montażu zaprojektowanych systemów i urządzeń i ich serwisowania
  • Wymagania

  • Znajomość specyfiki branży wodno-ściekowej
  • doświadczenie w obsłudze programu AUTO CAD (głównie w 2D)
  • znajomość zagadnień kosztorysowania
  • studia techniczne (dopuszczalny tytuł inżyniera bez magistra)
  • umiejętność komunikowania się po angielsku
  • umiejętność współpracy w zespole
  • Oferujemy

  • wynagrodzenie z częścią motywującą
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej strukturze