Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
SAMODZIELNY DORADCA KREDYTOWY I UBEZPIECZENIOWY

GO INVESTMENT Sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
5419 dni temu

Ogłoszenie numer: 74870, z dnia 2009-09-14

Jesteśmy firmą pośrednictwa finansowego. W sprzedaży posiamy produkty bankowe, ubezpieczeniowe oraz księgowe.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Osoba odpowiedzialna będzie za mobilną sprzedaż produktów bankowych oraz ubezpieczeniowych. Szukamy osób, które również obecnie prowadzą działalność gospodarczą w zakresie pośrednictwa finansowego i chciałyby poszerzyć swoją ofertę produktową.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • komputer
  • dostęp do internetu
  • umiejętności sprzedażowe
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • znajomości lokalnego rynku

Oferujemy

  • odpowiednie szkolenia umożliwiające pracę w zawodzie
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne