Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Samodzielnego Księgowego-Analityka Finansowego

HORIBA ABX Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5485 dni temu

Ogłoszenie numer: 76709, z dnia 2009-10-12

Międzynarodowa organizacja specjalizująca się w dystrybucji systemów do medycznej diagnostyki laboratoryjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

- dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo – księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa bilansowego i podatkowego oraz kontrola ich poprawności - sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych (bilansu, rachunku zysków i strat) i statystycznych - sporządzanie deklaracji podatkowych i statystycznych - sporządzanie raportów i analiz na potrzeby firmy - bieżąca kontrola rentowności klientów i kontraktów - ewidencja i kontrola gospodarki magazynowej - raportowanie do centrali firmy

Wymagania

- doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości spółek prawa handlowego, najlepiej z kapitałem zagranicznym, - dobrej znajomości języka angielskiego - znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych oraz rachunkowości zarządczej - praktycznej znajomości oprogramowania księgowo-finansowego i Excela - umiejętności analitycznego myślenia - zaangażowania w organizację pracy własnej - komunikatywności

Oferujemy

- satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie, - możliwość rozwoju zawodowego poprzez system profesjonalnych szkoleń, - atrakcyjne warunki zatrudnienia.