Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Góra Kalwaria
Samodzielne stanowisko ds. informatyki

Bank Spółdzielczy w Górze Kalwarii
Góra Kalwaria
praca stacjonarna
5917 dni temu

Ogłoszenie numer: 47641, z dnia 2008-08-06

Usługi finansowe

Miejsce pracy: Góra Kalwaria

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • w sferze oprogramowania (wdrożenia, utrzymanie ciągłości działania oraz aktualizacje do nowych wersji systemów użytkowanych przez pracowników Banku)
  • w sferze sprzętu teleinformatycznego (organizacja zakupów, utrzymanie ciągłości działania oraz zakup materiałów eksploatacyjnych)
  • Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie
  • znajomość budowy komputerów
  • znajomość systemów księgowych oraz Windows 2003 i Unix Solaris
  • Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego