Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Góra Kalwaria
Samodzielne stanowisko d.s. analiz i raportowania

Bank Spółdzielczy w Górze Kalwarii
Góra Kalwaria
praca stacjonarna
5983 dni temu

Ogłoszenie numer: 42055, z dnia 2008-03-28

Miejsce pracy: Góra Kalwaria

Nr Ref.: 1/PK

Opis stanowiska

1. Przeprowadzanie analiz poszczególnych ryzyk występujacych w banku, monitorowanie i raportowanie wyników, 2. Udział w procesie planowania oraz bieżące usprawnianie procesu raportowania, 3. Przygotowywanie sprawozdań, 4. Współpraca przy wdrażaniu Nowej Umowy Kapitałowej

Wymagania

1. Wyższe wykształcenie ekonomiczne (lub w trakcie), 2. Min 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w banku, 3. Rozwinięte umiejętności analityczne, 5. Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office.

Oferujemy

1. stabilne warunki zatrudnienia, 2. możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.