Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Samodzielna/y Księgowa/y

TRA Polska Sp. z o.o.
mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
praca stacjonarna
5420 dni temu

Ogłoszenie numer: 77815, z dnia 2009-10-12

Tra Polska należy do grupy największych importerów/eksporterów świeżych owoców i warzyw.

Miejsce pracy: mazowieckie, Ożarów Mazowiecki

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy,
  • wystawianie faktur importowych i eksportowych,
  • śledzenie należności i zobowiązań firmy,
  • przyjmowanie poczty i dokumentów od kontrahentów, ich segregacja i ocena pod kątem merytorycznym i księgowym,
  • kompletowanie i księgowanie dokumentacji finansowo-księgowej firmy,
  • utrzymywanie stałych kontaktów z kontrahentami i handlowcami firmy,
  • bieżące kontakty z urzędami.
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale finansowo-księgowym,
  • znajomość zagadnień związanych z rozliczaniem importu, eksportu krajowego i zewnętrznego,
  • znajomość przepisów prawa pracy,
  • dobra znajomość języka francuskiego i/lub hiszpańskiego,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • biegła znajomość oprogramowania księgowego, środowiska MS Office i umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • samodzielność, systematyczność, sumienność, komunikatywność i mobilność,
  • uporządkowanie, dobra organizacja pracy biura i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • możliwość wykorzystania swojego samochodu.
  • Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • ciekawą pracę w dynamicznym międzynarodowym zespole,
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur,
  • możliwość rozwoju zawodowego.