Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
SAMODZIELNA KSIĘGOWA

WSB Parki Wiatrowe Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5307 dni temu

Ogłoszenie numer: 88039, z dnia 2010-02-02

Jesteśmy międzynarodową firmą z bogatym doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Obszarem naszej działalności jest energia wiatrowa-poczynając od przygotowywania projektów parków wiatrowych poprzez ich realizację, finansowanie, aż po zarządzanie już istniejącymi farmami wiatrowymi. Do naszego oddziału we Wrocławiu poszukujemy współpracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z przepisami prawa
  • przygotowywanie statusowych sprawozdań finansowych oraz sporządzanie deklaracji podatkowych
  • dostarczania rzetelnych informacji finansowo-księgowych dla zarządu w Polsce oraz do centrali w Niemczech
  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami: bankami, Urzędem Skarbowym, GUS, ZUS itp.
  • współpraca z główną księgową
  • naliczanie płac

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnej księgowej
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
  • wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe
  • umiejętność przygotowywania bilansu - współpraca z biegłym rewidentem
  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i bilansowych
  • znajomość MSR (IACS)
  • doświadczenie w przygotowywaniu list płac połączonego ze znajomością obowiązujących przepisów
  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w sprawach zawodowych

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko pozwalające na wykorzystanie swoich możliwości
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki finansowe