Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Samodzielna księgowa

Biuro Rachunkowe Taxman
Szczecin
praca stacjonarna
5860 dni temu

Ogłoszenie numer: 48758, z dnia 2008-09-01

Nasze biuro istnieje od 1994. Obecnie zatrudniamy 4 osoby. Obsługujemy podmioty krajowe i zagraniczne.

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Biuro Rachunkowe Taxman w Szczecinie ul. Gen. Dąbrowskiego 38/40 pokój 313 poszukuje samodzielnej księgowej najlepiej ze stażem pracy w biurze rachunkowym. Praca w godz. 08:00-16:00. Do prowadzenia firmy na uproszczonej księgowości (pkpir/ryczałt)

Wymagania

Wymagana biegła obsługa komputera. Pracujemy na programie Symfonia. Praca jedynie na pełen etat.

Oferujemy

Płaca 1800zł netto. Znajomość języka niemieckiego +200zł Uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych + 250zł