Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Samodzielna księgowa

Centrum Techniki Wentylacyjnej "KLIMAWENT"
Gdynia
praca stacjonarna
6343 dni temu

Ogłoszenie numer: 28047, z dnia 2007-04-04

Firma zajmuje się produkcją urządzeń wentylacyjnych

Miejsce pracy: Gdynia

Nr Ref.: FKS/03/2007

Opis stanowiska

- dekretowanie i ksiegowanie dokumentów w powierzonym obszarze odpowiedzialności - terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej/ ubezpieczeń majątkowych,leasingu,odpisów aktualizację należności/ - analizę kont należności i zobowiązań - przygotowanie dokumentacji dla radcy prawnego odnośnie należności przeterminowanych - potwierdzenie kont rozrachunkowych - wprowadzanie płatności krajowych i dewizowych do systemu bankowego oraz bieżącą analizę przepływów pieniężnych - czynne uczestnictwo w sporządzaniu deklaracji podatkowych

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe - doświadczenie w pracy w strukturach księgowości / min. 2 lata/ - znajomość zagadnień z zakresu prawa bilansowego i podatkowego - dobra znajomość pakietu MS Office,szczególnie pragramu Excel - znajomość programu Macrosoft będzie dodatkowym atutem - dobra organizacja pracy i dyspozycyjność - umiejętność pracy w zespole - brak nałogów - mile widziane osoby niepełnosprawne

Oferujemy

- stałą pracę w renomowanej firmie - możliwość rozwoju zawodowego