Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Samodzielna Księgowa

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6706 dni temu

Ogłoszenie numer: 18529, z dnia 2006-03-07

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta - dużej firmy działającej w branży telefonii komórkowej.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KS./SAM.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: SAMODZIELNA KSIĘGOWA. Pracodawca ma swoją siedzibę w rejonie Okęcia. Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało: - ewidencja dokumentów księgowych; - przygotowanie not odsetkowych i korygujących; - rozliczanie i kontrola sald klienta oraz przygotowywanie ich potwierdzenia; - prowadzenie ewidencji środków trwałych; - bieżąca współpraca z klientami; - kontrola terminowości wpłat.

Wymagania

- dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, VAT; - doświadczenie w pracy w księgowości min. 1-2 lata; - preferowane wykształcenie: rachunkowość, ekonomia, finanse; - samodzielność i dokładność.