Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Samodzielna Księgowa

Securita Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
6749 dni temu

Ogłoszenie numer: 17502, z dnia 2006-01-23

Ogólnopolska firma z branży ochrony osób i mienia

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Do obowiązków kandydata należeć będzie samodzilene prowadzenie księgowości Spółki z o.o. i osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą poprzez sporządzanie comiesięcznych deklaracji do Urzędów Skarbowych i PFRON, księgowanie dokumentów sprzedaży i zakupów, ewidencja umów firmy, sporządzanie przelewów, rozrachunki.

Wymagania

•Min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości Spółki Z o.o. •Biegła znajomość obsługi komputera i programów księgowych •Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym •Znajomość przepisów podatkowych •Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość i dyspozycyjność •Niekaralność •Wiek do 40 lat

Oferujemy

•Atrakcyjne wynagrodzenie •Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie