Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Raab Karcher Technika Stacji Paliw Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4911 dni temu
karcher_gora.jpg

Spółka z kapitałem polskim poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • prowadzenie kasy i rozliczeń pracowniczych (delegacje i zakupy gotówkowe)
  • ewidencję wyciągów bankowych
  • księgowanie faktur zakupowych
  • ewidencję księgową środków trwałych
Wymagania:
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości
  • kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu kasy i rozliczeń pracowniczych (delegacje, zakupy gotówkowe)
  • kilkuletnie doświadczenie w księgowaniu faktur zakupu
  • wykształcenie minimum średnie
  • ukończony kurs samodzielnej księgowej oraz kursy uwzględniające bieżące regulacje prawne
  • udokumentowana praktyczna znajomość zagadnień podatkowych w tym podatku VAT
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie podstawowym
  • umiejętność pracy ze szczegółami, sumienność i pracowitość
  • dobra organizacja pracy i umiejętność elastycznego reagowania na okresowe spiętrzenia obowiązków
  • pozytywne opinie od poprzednich pracodawców
  • znajomość zagadnień z zakresu płac na poziomie podstawowym mile widziana
  • gotowość podjęcia pracy do dwóch miesięcy
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • miłą atmosferę w pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)