Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Samodzielna Księgowa / wy

Padilla Polska Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6042 dni temu

Ogłoszenie numer: 40882, z dnia 2008-03-03

Spółka międzynarodowa działająca w branży budowlanej zatrudni:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

* Realizacja zadań wynikających z bierzącej pracy w dziale księgowości(księgi handlowe) * Stały monitoring obrotów na kontach syntetycznych i analitycznych. * Sporządzanie tygodniowych, miesięcznych raportów finansowych, na podstawie obrotówki. * Operacje gotówkowe firmy.

Wymagania

* Wykształcenie średnie, wyższe ekonomiczne * Doświadczenie w księgowości. * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. * Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office. * Samodzielność, kreatywność, umiejętnośc pracy w zespole.

Oferujemy

* Pracę w międzynarodowej firmie. * Dobre warunki pracy i płacy, na podstawie umowy o pracę. * Możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych.