Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
(Samodzielna) Księgowa - Włochy - szeroki zakres obowiązków

Michael Page
mazowieckie, Warszawa, Mazowieckie
praca stacjonarna
1765 dni temu
Warszawa, Mazowieckie 36279/001_1576772588

W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby.

Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.
Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży transportowej, poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej / Samodzielnej Księgowej.
Kandydat/tka będzie pracować z całokształtem zadań księgowych.
Poszukiwana osoba będzie miała okazję rozwijać kompetencje rachunkowe oraz poznać m.in. MSR

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży transportowej z siedzibą na południu Warszawy (Włochy).

Opis stanowiska

  • Aktywny udział w procesie przygotowywania sprawozdania finansowego (także wg MSR)
  • Przygotowywanie danych oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (m.in. VAT, CIT, WHT)
  • Przygotowywanie raportów dla instytucji zewnętrznych (GUS, NBP)
  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych
  • Ewidencja i amortyzacja środków trwałych
  • Analiza kont i rozrachunków z kontrahentami
  • Czynny udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Rozliczanie walutowe oraz wycena aktywów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość) lub pokrewne
  • Min. 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim (min. B1)
  • Samodzielność i terminowość
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy (start: 7.00 - 9.00)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Premia zadaniowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.
Dlaczego Michael Page?
  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców