Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Gniezno
Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Gniezno
praca stacjonarna
6340 dni temu

Ogłoszenie numer: 30805, z dnia 2007-06-12

Nasz Klient to firma produkcyjna.

Miejsce pracy: Gniezno

Nr Ref.: GNZ/2103/07

Opis stanowiska

Zadania: - prowadzenie pełnej księgowości firmy, ewidencji księgowej zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o Rachunkowości i przepisach podatkowych, - przygotowywanie bilansów, - przygotowywanie zestawień kosztów i przychodów danego okresu sprawozdawczego zarówno w ujęciu bilansowym i podatkowym, - sporządzanie sprawozdań finansowych deklaracji, podatkowych statystycznych i innych. - przygotowywanie raportów dla Zarządu.

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe, - 3-5 letnie doświadczenie na stanowisku Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego (preferowane w firmie produkcyjnej), - bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym programów księgowych.

Oferujemy

- umowa o pracę, - stabilne zatrudnienie, - samodzielność na stanowisku.