Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6264 dni temu

Ogłoszenie numer: 30253, z dnia 2007-05-24

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy w znanej dużej firmie handlowej mieszczącej się w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KS./SAM.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało: - dekretowanie i kontrola pod względem prawidłowości dokumentów krajowych i zagranicznych, - księgowanie i analiza transakcji bankowych (krajowych i zagranicznych); - kontrola rozrachunków krajowych i zagranicznych; - prowadzenie ewidencji środków trwałych; - prowadzenie i kontrola rozliczeń międzyokresowych kosztów; - wspólpraca przy sporządzaniu wewnętrznych raportów, sprawozdań i deklaracji.

Wymagania

- co najmniej kilkuletnie doświadczenie w dziale księgowości; - dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie; - dobra znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych; - doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji VAT, CIT oraz księgowaniu i rozliczaniu WNT; - znajomość obsługi koputera; - samodzielność , dokładność i terminowość, - umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

Oferujemy

Solidne wynagrodzenie i pracę w znanej dużej firmie.