Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Wrocław
praca stacjonarna
6417 dni temu

Ogłoszenie numer: 27740, z dnia 2007-03-26

Naszym Klientem jest międzynarodowy koncern należący do największych przedsiębiorstw branży wydobywczej i eksploatacji surowców mineralnych na świecie.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: SSK/2302/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Kontrolowanie i kierowanie procesami finansowymi zgodnie z polityką firmy i przepisami prawa; - Sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych, GUS, ZUS; - Kontrolowanie, autoryzowanie i księgowanie faktur od dostawców; - Aktywne uczestnictwo w optymalizacji i rozwoju efektywności standardów pracy; - Kontrolowanie pracy pozostałych członków zespołu.

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne (specjalność finanse i rachunkowość); - co najmniej 4-letnie doświadczenie w księgowości, w tym 2-letnie w firmie produkcyjnej; - znajomość przepisów z zakresu finansów, rachunkowości (w tym międzynarodowych standardów rachunkowości) i podatków; - konieczna bardzo dobra znajomość języka niemieckiego; - dobra znajomość języka angielskiego; - rozwinięte umiejętności interpersonalne i menedżerskie; - silna i dynamiczna osobowość.

Oferujemy

- wyzywającą pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowym koncernie; - możliwość wdrażania własnych, racjonalizatorskich pomysłów; - zagraniczne szkolenia; - atrakcyjne wynagrodzenie.