Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Samodzielna Księgowa / Księgowy

WALKI EKOPAK S.A.
mazowieckie
praca stacjonarna
5108 dni temu

Ogłoszenie numer: 113494, z dnia 2010-09-23

z siedzibą w Jatne (koło Celestynowa) poszukuje:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • księgowanie rozliczeń kart kredytowych i gotówkowych
  • księgowanie banków
  • monitorowanie i uzgadnianie należności
  • księgowanie deklaracji podatkowych i ZUS
  • księgowanie list płac
  • uzgodnienia kont objętych prowadzonymi/nadzorowanymi księgowaniami

Wymagania

  • 3-lata doświadczenia na stanowisku księgowego
  • znajomość polskich przepisów podatkowych, w szczególności podatku VAT
  • znajomość języka angielskiego (min. w piśmie)
  • dobra znajomość Excela i programów księgowych z modułem kontrolingu kosztów
  • kierunkowe wykształcenie
  • referencje

Oferujemy

Forma zatrudnienia - umowa na okres próbny, roczna umowa na czas określony a potem umowa o pracę na czas nieokreślony.