Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Samodzielna Kadrowa

BALTIX
Gdynia
praca stacjonarna
5871 dni temu

Ogłoszenie numer: 45610, z dnia 2008-06-19

BALTIX

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, zajmującą się usługami w przemyśle metalowym. Współpracujemy z firmami skandynawskimi wysyłając wykwalifikowanych pracowników na zagraniczne kontrakty. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby do biura w Gdyni na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • administrowanie dokumentacją kadrowo-płacową,
  • kompleksowe prowadzenie ewidencji czasu pracy,urlopów, zwolnień lekarskich itp.,
  • sporządzanie deklaracji do Urzędu Skarbowego i ZUS,
  • naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac,
  • sporządzanie raportów płacowych, sprawozdań budżetowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość Prawa Pracy i zasad wynagradzania,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z czasem pracy,
  • min. trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z obsługą kadrową,
  • biegła obsługa komputera: MS OFFice, Płatnik,
  • mile widziana znajomość programów kadrowo-płacowych.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, z młodym i zgranym zespołem,
  • bardzo dobre socjalne warunki pracy.