Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Samodzielna / Główna KSIĘGOWA

RICCO POLSKA Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
4858 dni temu

Ogłoszenie numer: 149531, z dnia 2011-05-31

Polski producent sztucznych nawierzchni sportowych – trawy syntetycznej mieszczący się w Otrębusach k/Pruszkowa, na trasie linii kolejki WKD, 30 min. od centrum Warszawy.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • dekretacja i księgowanie faktur sprzedaży krajowej i eksportowej
  • dekretacja i księgowanie faktur zakupu krajowych i zagranicznych
  • uzgadnianie sald kont księgowych z danymi z systemu magazynowego
  • współpraca z innymi działami w zakresie dotyczącym gospodarki magazynowej
  • ewidencja i rozliczanie VAT od zakupów wewnątrzwspólnotowych, importu
  • dekretacja i księgowanie wyciągów bankowych PLN i walutowych
  • prowadzenie kasy
  • potwierdzanie sald z kontrahentami
  • przygotowywanie danych do rozliczeń VAT, Intrastat, VAT UE
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS i GUS
  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne firmy
  • prowadzenie rozliczeń pracowniczych, listy płac, kadry

Wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne, min. licencjat
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na ww stanowisku
  • dobra praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego: VAT, CIT, ZUS
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • wiedza i umiejętność analizy przepisów, orzecznictwa i interpretacji z zakresu rachunkowości i podatków
  • dużym atutem będzie znajomość RAKS SQL
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia