Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Sales representative / Inżynier Sprzedaży

EMKA Polska Sp. z o.o.
Poznań, Poznan - Bydgoszcz -
praca stacjonarna
6319 dni temu

Ogłoszenie numer: 27910, z dnia 2007-03-29

Ideą firmy EMKA jest nieustanny proces rozwoju i wyróżniające się innowacją i ciągłym ulepszaniem jakości dążenie do osiągnięcia stałej przewagi w odniesieniu do konkurencji na rynku światowym. Od współpracowników oczekujemy udziału w tworzeniu naszej filozofii. Tylko z dobrze umotywowanymi, kompetentnymi i oddanymi ludźmi możemy rozbudowywać naszą wiodącą pozycję na rynku i ugruntować nasz sukces na długi okres czasu. My o nas: Jesteśmy wiodącą międzynarodową grupą przedsiębiorstw w sektorze zajmującym się okuciami w obszarze elektrotechniki, elektroniki, ogólnej budowy maszyn i klimatyzacji. Zatrudniamy na całym świecie około 800 współpracowników.

Miejsce pracy: Poznań, Poznan - Bydgoszcz -

Opis stanowiska

Państwa zadaniem jest podtrzymywanie oraz nawiązywanie nowych kontaktów handlowych, budowanie z Klientami stałej, stabilnej współpracy; wdrażanie nowych projektów oraz doradztwo techniczne; wzmacnianie rynku sprzedaży oraz wnoszenie znaczącego wkładu w rozwój naszego przedsiębiorstwa.

Wymagania

Wykształcenie/ specjalizacja: budowa maszyn lub porównywalne wykształcenie inżynieryjne. Wiek do 25 lat Od kandydata/kandydatki oczekujemy: -wykształcenie kierunkowe techniczne -dobrą komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów -minimum roczne doświadczenie w branży techniczo-handlowej -znajomość potrzeb Klientów i umiejętność rozwiązywania zaistniałych problemów -myślenie strategiczne -własna inicjatywa -dyspozycyjność, elastyczność -kreatywność i dynamika -gotowość do częstego podróżowania -nienaganna prezencja -znajomość języka niemieckiego / angielskiego w stopniu umożliwiającym płynną komunikację !

Oferujemy

W zamian za kompetencje i skuteczność w działaniu oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie,urządzenia firmowe: pracę w renomowanej i stabilnej firmie, przyjazne i spokojne środowisko pracy.