Zobacz więcej ofert pracy

SALES MANAGER

PROMAL COATINGS Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa Piaseczno
praca stacjonarna
5185 dni temu

Ogłoszenie numer: 98078, z dnia 2010-05-05

Firma istniejąca od 1993 r., o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, wyłączny dystrybutor w Polsce (w zakresie linii produktowej) znanego w świecie amerykańskiego koncernu chemicznego oferującego farby do zastosowań przemysłowych, poszukuje Kandydatów na stanowisko SALES MANAGER.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa Piaseczno

Nr Ref.: SMDFC

Opis stanowiska

I etap:
  • aktywne nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych (głównie wśród klientów z sektorów: przemysłu, energetyki, budownictwa, kolejnictwa, mostowego) w oparciu o aktualną ofertę produktowo-usługową oraz przy wsparciu kadry technicznej;
  • sugerowanie zmian w ofercie produktowo-usługowej wg oczekiwań rynku;
II etap:
  • opracowanie metod pracy efektywnego zespołu handlowego;
  • zbudowanie i kierowanie zbudowanym zespołem handlowym w ramach obowiązującej strategii i budżetu.

Wymagania

  • konsekwencja i odpowiedzialność w realizowaniu wyznaczonych celów oraz umiejętność oceny stopnia ich realizacji;
  • wysokie umiejętności planowania i organizacji pracy własnej (i docelowo osób podległych);
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych;
  • doświadczenie w kontaktach handlowych B2B (najchętniej z rynku budownictwa przemysłowego lub/i energetyki, w szczególności wśród: biur projektowych, firm aplikujących systemy antykorozyjne i ogniochronne, wytwórni konstrukcji stalowych itp.);
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną korespondencję, prowadzenie rozmów i czytanie dokumentacji technicznej (lub gotowość do osiągnięcia takiego poziomu w krótkim okresie czasu);
  • prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • obsługa MS OFFICE i podstawowych aplikacji komputerowych;
  • wykształcenie odpowiednie do realizacji stawianych na danym stanowisku celów i zadań (preferowane wyższe ekonomiczne lub techniczne).

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia, dogodne wyposażenie (samochód służbowy, telefon, laptop) i motywujące formy wynagrodzenia (wynagrodzenie podstawowe + okresowa premia od wyników);
  • duży wpływ pracownika na formę swojej pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.