Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
SALES MANAGER

Solemis Group S.A.
Gdynia
praca stacjonarna
5895 dni temu

Ogłoszenie numer: 45929, z dnia 2008-06-25

Solemis Group S.A. - ekspert w dziedzinie zarządzania wydajnością przedsiębiorstw, dostawca zaawansowanych rozwiązań dla biznesu (Business Intelligence): TARGIT BI Suite, PROPHIX.

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

    Stanowisko dla osoby doświadczonej i ambitnej, chcącej rozwijać swoją karierę zawodową.
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych i aktywna sprzedaż
  • Prowadzenie prezentacji handlowych dla klientów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • 5 lat doświadczenia w sprzedaży oprogramowania dla biznesu (BI, ERP, CRM)
  • komunikatywność; kreatywność;
  • umiejętność organizacji i planowania własnej pracy;
  • przebojowość, nastawienie na wyniki

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju w zakresie najnowszych technologii
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje (w tym zagraniczne)
  • pracę w międzynarodowym środowisku